ČÍM SME INÍ OD KONKURENČNÝCH FIRIEM ?...
Zaoberáme sa výhradné servisom, výmenou, inštaláciou a údržbou strešných okien VELUX® a ich príslušenstva. Náš tím skúsených profesionálov sa venuje poskytovaniu vynikajúcich služieb. Pracujeme s maximálnou presnosťou a starostlivosťou s dôrazom na detail, aby sme zaistili vašu úplnú spokojnosť. Sme pripravení poskytnúť spoľahlivé a efektívne služby, ktoré spĺňajú všetky vaše požiadavky. Pokiaľ máte záujem sa o naše služby dozvedieť viac alebo získať cenovú ponuku, neváhajte nás kontaktovať. Náš tím je vždy k dispozícii, aby vám pomohol.
GALÉRIA NAŠICH PRÁC
TOPavelLUX a ZÁKAZNÍK
"Zákaznícka spokojnosť je pre nás kľúčová. Veríme v najvyššiu kvalitu služieb a výrobkov VELUX, aby sme získali dôveru a spokojnosť našich zákazníkov. Inšpirujeme sa mottom: "Kvalita znamená robiť to najlepšie, aby vás zákazníci odporúčali ďalej." Snažíme sa, aby každý kontakt s našimi zákazníkmi zanechal pozitívny dojem, ktorý ich motivuje odporučiť nás ostatným."
NAŠIM CIEĽOM JE SPOKOJNÝ ZAKAZNÍK
NAŠA VÍZIA ...
Od roku 2010, už viac ako 14 rokov máme tú česť byť súčasťou vysoko uznávaného tímu VELUX Team a Contact Pro. Spoločne sa snažíme dosiahnuť zdieľanú víziu vytvorenia sveta, kde sú lepšie podkrovné bytové priestory prístupné každému na Slovensku. Kľúčovým spôsobom, ako túto víziu dosiahnuť, je zameranie na zlepšovanie kvality života pomocou používania prirodzeného svetla a čerstvého vzduchu v domácnostiach. Náš tím prináša každému majiteľovi domu či bytu na Slovensku mnoho výhod, ktoré sú spojené s dobre osvetleným a vetraným bytovým priestorom. Sme pyšní na našu prácu a tešíme sa na pokrok, ktorý dosiahneme pre lepšiu budúcnosť pre všetkých.
S ÚCTOU RASTISLAV PAVEL
Previous slide
Next slide